O nas

Warszawski Dostawczak

Potrzebują Państwo przewieźć towar większych gabarytów? Dobra, które muszą zostać przewiezione wymagają niskiej temperatury? Są Państwo w dobrym miejscu! Warszawski Dostawczak oferuje wysoką jakość i najniższą cenę!

Prowadzą Państwo firmę w Warszawie i od czasu do czasu potrzebują dostarczyć towar w pewne miejsce? Nie opłaca się Państwu  kupować własnego samochodu dostawczego, jednak jest on potrzebny? Wypożyczalnia samochodów dostawczych rozwiąże Państwa problemy, bez płacenia  przy tym majątku. Warszawski Dostawczak to wypożyczalnia samochodów chłodni wyróżniająca się najniższą ceną w Warszawie!

Muszą Państwo wiedzieć, że każdego klienta traktujemy indywidualnie. Naszym głównym celem jest Państwa satysfakcja. Nieważne, na jak długo potrzebują Państwo wynająć samochód – dostosujemy się zarówno w przypadku wynajmu krótko-, średnio- oraz długoterminowego. Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby spełnione zostały wszelkie Państwa wymagania.

Nowoczesna flota

Niezwykle cenimy sobie komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego nasza flota zawiera samochody sprawdzone, bezpieczne i nowe. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych/chłodni to grupa pojazdów posiadających wszelką potrzebną dokumentację.

Posiadamy samochody marki Mercedes Benz, Volkswagen oraz Fiat. Wszystkie wyposażone są w elektryczne szyby oraz klimatyzację, a niektóre modele także w chłodnię. Wynajem samochodów chłodni to rozwiązanie niezwykle pomocne w przypadku, kiedy posiadają Państwo firmę cateringową lub inną, działającą w branży spożywczej. Zależnie od Państwa potrzeb oferujemy samochody o różnej mocy silnika i o różnych gabarytach. Warto zaznaczyć, że najstarszy z naszych samochodów pochodzi z 2016 roku.

Cenią sobie Państwo wygodę? My również nie lubimy zbędnych formalności, dlatego żeby skorzystać z naszego wynajmu samochodów dostawczych wystarczy zaledwie dowód osobisty użytkownika. Dzięki temu klient w szybki sposób będzie w stanie ruszyć ze swoim towarem w drogę!

Nasza wypożyczalnia samochodów chłodni oferuje możliwość przewiezienia towaru w temperaturze oscylującej  między 0, a 4 stopniami Celsjusza. Ponadto, można także rozłożyć specjalne półki, które ułatwią załadunek oraz rozładunek Państwa towaru.

W celu bliższego kontaktu, lub jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 505 997 203 lub adresem warszawskidostawczak@wp.pl